Výhled do údolí

Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 79,5 cm, výška: 60 cm, rámování: pošk. 72 x 91 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč