187. Jezero v horách
Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)
signováno vpravo dole, malba nečištěna
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: bez rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč