Podzim v Beskydech

Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)

Signováno vpravo dole, na reversu nečitelný autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 54 cm, rámování: 68 x 80 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč