134. Přístavní město
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 75 cm, výška: 65 cm, rámování: 76 x 86 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč