37. Milenci
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 42 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 88 65 cm
Konec dražby: 21.09.2020 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 000 Kč