99. Strom
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk, volný list.
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 24,5 x 15,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč