46. Lodička

Autor: Jaroslav Klápště
(1923 Záhoří - 1999 Praha)

Signováno a datováno tužkou vpravo dole, číslováno 90/120
Technika: lept, datace: 1981
Šířka: 7,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 22,5 x 18 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:30 SELČ

Dosažená cena: 401 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
401 Kč18.5.2021 19:52:51
201 Kč3.5.2021 01:20:52
1 Kč27.3.2021 08:55:28