46. Lodička
Autor: Jaroslav Klápště
(1923 Záhoří - 1999 Praha)
Signováno a datováno tužkou vpravo dole, číslováno 90/120
Technika: lept, datace: 1981
Šířka: 7,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 22,5 x 18 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |