46. Tajemná
Autor: Bořek Zeman
(1950 Fulnek - 2014 Brno)
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: akryl, datace: 2006
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 48 cm
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 Kč
Konec dražby: 18.06.2019 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč