15. Dvě dámy
Autor: Eva Václavková
(1935 Spálov (Nový Jičín))
signováno a datováno vpravo dole (jméno za svobodna), paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1940
Šířka: 33 cm, výška: 43 cm, rámování: 65 x 52 cm mírně pošk.
Konec dražby: 07.04.2020 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč