Dvě dámy

Autor: Eva Václavková
(1935 Spálov (Nový Jičín))

signováno a datováno vpravo dole (jméno za svobodna), paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1940
Šířka: 33 cm, výška: 43 cm, rámování: 65 x 52 cm mírně pošk.

Konec dražby: 07.04.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč