150. Kytice
Autor: Václav Vodák
(1914 Plzeň - 1976 Rokycany)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1950
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.04.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč