Svícen

Autor: Bohumil Samuel Kečíř

signováno uprostřed dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 54 cm, rámování: 62,5 x 45,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč