122. Váza

Autor: Bohumil Samuel Kečíř

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 92 cm, výška: 59,5 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 26.11.2019 21:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč