365. Hlava
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 60 cm, rámování: 68,5 x 45,5 cm
Konec dražby: 08.02.2022 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč