366. Objekty
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 54 cm, rámování: 62 x 45 cm
Konec dražby: 08.02.2022 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč