Zátiší II.

Autor: Bohumil Samuel Kečíř

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 53,5 x 63,5 cm

Konec dražby: 25.09.2017 19:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč