92. Zátiší I.
Autor: Bohumil Samuel Kečíř
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 2. pol. 20.století
Šířka: 61 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 53,5 x 70,5 cm
Konec dražby: 05.12.2017 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč