J. H. - Maják na útesu
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1839
Šířka: 25,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 30,5 x 38,5
Stav: restaurováno
Konec dražby: 23.11.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč