135. Týcová - Kytice ve sklenici
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1982
Šířka: 10,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 30 x 21,5 cm
Konec dražby: 15.02.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč