Na moři
Autor: John Robertson Reid
(1851 Edinburgh (Anglie) - 1926 Londýn (Anglie))
přisouzeno autorovi, plátno mírně vypouklé, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 53,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 54 x 72 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 09.11.2023 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč