Příboj

Autor: Gunnar Jonn
(1904 Švédsko - 1963)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Datace: 1946
Šířka: 54,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 54,5 x 64 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč