139. Ztroskotaná loď
Autor: Carl Johan Granberg
(1853 Švédsko - 1916)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 57 cm, rámování: 70 x 94
Konec dražby: 10.08.2021 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč