1. Starý Dubrovník

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.05.2022 20:00 SELČ

Zbývá: 4d 16h 34m 33s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč