Loďka na vodě

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

Signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 43,5 x 52,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč