199. Růže

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:39 SELČ

Zbývá: 12d 17h 2m 58s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč