2. Starý Dubrovník - XL Formát

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 112 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:00 SELČ

Zbývá: 15d 7h 8m 8s

Vyvolávací cena: 4 000 Kč