V docích

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

Signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 36 cm, rámování: 51 x 68

Konec dražby: 12.07.2022 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč