22. Plující parník

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 26,5 x 35,5 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:10 SELČ

Zbývá: 15d 5h 57m 40s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč