22. U horského jezera

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - ?)

Signiváno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 37 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:10 SEČ

Zbývá: 5d 21h 34m 44s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč