241. Růže
Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 47,5 x 38,5
Konec dražby: 22.05.2023 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč