Růže

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 54,5 x 46,5

Konec dražby: 07.12.2023 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč