29. Plachetnice v zátoce

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 70 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:18 SEČ

Zbývá: 12d 11h 43m 36s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč