3. Pod horami

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 19:01 SELČ

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 14d 14h 59m 9s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
3 500 Kč19.9.2022 22:37:56