Plachetnice u břehu

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - ?)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 59 x 76 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč