Hrachor ve váze

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek s věnováním, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 30 cm, výška: 36 cm, rámování: 45,5 x 40,5 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč