Rozbouřené moře

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 73 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč