4. Rozbouřené moře

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - ?)

signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 73 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:01 SEČ

Zbývá: 20d 8h 3m 16s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč