Pohled na lodě

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - ?)

signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 61 cm, rámování: 81 x 113 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 18.06.2019 20:10

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč