5. Plachetnice na moři

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 75 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:02 SEČ

Zbývá: 6d 4h 30m 59s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč