Mořské vlny

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 92 cm, výška: 59 cm, rámování: 77 x 110 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč