Příboj

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 70 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč