Růže

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - ?)

Signováno vlevo dole, rámováno a paspartováno, na reversu štítek pravosti Stockholm
Technika: olej na plátně
Šířka: 33,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 43 x 52 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč