59. Stavba lodi

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - ?)

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 68 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 19:29 SEČ

Zbývá: 8d 10h 23m 43s

Vyvolávací cena: 3 800 Kč