Stavba lodi

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 68 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 19:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč