71. Útes u mořského břehu

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 47 x 64 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:35 SELČ

Zbývá: 16d 6h 44m 10s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč