Rozkvetlý strom

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - ?)

Zezadu přiložen životopis autora, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 51,5 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč