9. Plachetnice v zátoce

Autor: Jan Bohumil Pospíšil
(1898 Litoměřice - 1968 Švédsko)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 38 cm, rámování: 61 x 79 cm

Konec dražby: 30.05.2022 20:09 SELČ

Zbývá: 4d 16h 40m 25s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč