40. Sběr oliv

Autor: Émile François Michel
(1818 Mety (Francie) - 1909 Paříž (Francie))

signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 77 cm, rámování: 94 x 68 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 12.07.2022 20:19 SELČ

Zbývá: 16d 6h 30m 55s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč