2. Na horách - XL Formát

Autor: Eiler Eilersen
(1827 Svanninge Sogn - 1912 Kodaň, Dánsko)

signováno a datováno vlevo dole, plátno protrženo a restaurováno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1897
Šířka: 129 cm, výška: 82 cm, rámování: 92 x 139 cm

Konec dražby: 04.03.2024 20:00 SEČ

Zbývá: 11d 6h 52m 0s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč