232. Muž s vousy

Autor: Jaroslav Věšín
(1859 Vraný - 1915 Sofie, Bulharsko)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. Na reverzu galerijní štítek Krajské galerie v Pardubicích a štítek z Piklovy sbírky. Obraz pochází ze znárodněného majetku rodiny prvorepublikového podnikatele Karla Pikla, majitele paláce na Wilsonově třídě v Pardubicích.
Technika: kresba
Šířka: 25 cm, výška: 34 cm, rámování: 51,5 x 42, pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.03.2024 21:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč