Zámek Plumlov

Autor: Josef Jelínek
(1871 Čimelice (Písek) - 1945 Turnov (Semily))

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 76 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč