135. Český venkov
Autor: Josef Jelínek
(1871 Čimelice (Písek) - 1945 Turnov (Semily))
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 28 x 34 cm
Konec dražby: 22.08.2023 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč