136. Krajina
Autor: Josef Jelínek
(1871 Čimelice (Písek) - 1945 Turnov (Semily))
signováno vpravo dole, na reversu autorské věnování, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1928
Šířka: 40 cm, výška: 32 cm, rámování: 38,5 x 47 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč